Hlasuj pro Lejíí*.. Tady a tady..
Vyhodnocení 3. kola... 4. zadání VGS..

Velká grafická soutěž

Velká Grafická Soutěž [1] ~ 5. zadání

1. května 2010 v 9:50 | MiSs.Lejíí* píše...
Takže.. Tohle je poslední kolo VGS.. Je mi jedno kolik se vás zapojí.. Ptrostě už to chci dokončit.. Tak nějak, už nevim co jste všechno dělali. Takže v tomto kole, je uplně na vác, co uděláte.. 
Velká grafická soutěž // MiSs-Graphic-LeuSs.BloG.Cz
Click Celý Článek..

Velká Grafická Soutěž [1] ~ 4. vyhodnocení

4. dubna 2010 v 8:50 | MiSs.Lejíí* píše...
Mělo bejt už včera.. Ale prostě se mě nechtělo.. Tak ho máte ted.. No poslalo vás colorku, tentokráát obzvlášt málo.. Ale jak chcete. Pro nás lepší. Máme toho méňě na hodnocení..

CliCk Celý Článek...

Velká Grafická Soutěž [1] ~ 4. zadání

27. března 2010 v 13:49 | MiSs.Lejíí* píše...
Moc se omlouvám, že to tak trvalo. Nějak jsem se k tomu nemohla dokopat.. No a tohle už je možná poslední kolo.. Maximálně pak ještě jedno. Ale víc už fáákt nebude..
Click Celý Článek..

Velká Grafická Soutěž [1] ~ 3 vyhodnocení

23. března 2010 v 16:59 | MiSs.Lejíí* píše...
Trochu se spožděním.. Taky se moc omlouvám. Ale neměla jsem čas a náladu jakbysmet.. :D No, ale dočkali jste se. :D

CliCk Celý Článek...

Velká Grafická Soutěž [1] ~ 3. zadání

14. března 2010 v 12:20 | MiSs.Lejíí* píše...
Stále máte šanci zvítězit.. Protože se vás čím dál tím mín zapojuje.. No a proto máte ještě šanci.. No, ale jak chcete. Je pravda, že ted už budou čím dál tím těžší úkoly. Protože to asi všechno každej nebude umět.. Protože avatary a blendy už máme za sebou..
Click Celý Článek..

Velká Grafická Soutěž [1] ~ 2 vyhodnocení

14. března 2010 v 10:10 | MiSs.Lejíí* píše...
No, tentokrát vás ten blend poslalo méně než minule.. Ale jak chcete.. Mno.. :) Aspon vidíte, že tu moc nejde o grafiku, ale o vytrvalost.. Protože zachvíli vás ten úkol pošle jen 5.. Třeba. Jestli vůbec.. :D

CliCk Celý Článek...

Velká Grafická Soutěž [1] ~ 2. zadání

8. března 2010 v 20:29 | MiSs.Lejíí* píše...
Takže, 1. kolo máme za sebou. Vytvářeli jste avatary s Miley Cyrus.. Musím vás pochvalit, moc se vám povedli.. Ale ted jdete do dalšího kola. Znova opakuju, že nikdo nevypadl.. Prostě sbíráte body...
Click Celý Článek..

Velká Grafická Soutěž [1] ~ 1. vyhodnocení

7. března 2010 v 20:39 | MiSs.Lejíí* píše...
Konečně jsem se dokopala k vyhodnocení 1. kola... Sice jste neposlali všichni, ale potšili jste mě tím, že vás to poslalo docela dost.. Takže.. Hodnotím já a Amígo.. Doufám, že se naším hodnocením nikdo neurazí.. Ale my se snažíme hodnotit spravedlivě vůči ostatním..

CliCk Celý Článek...

Velká Grafická Soutěž [1] ~ prodloužení - 5. března 2010

3. března 2010 v 21:10 | MiSs.Lejíí* píše...
Sice to dělám nerada.. Ale musím prodloužit 1. kolo VGS.. Všichni jste neposlali.. Myslím že pouze 10 z 16.. Ale to ted nevím přesně.. A myslím, že je to nakonec jedno. Takže zítra zjistím kdo neposlal.. A napíšu mu to ještě jednou na blog.. Máte čas do pátku 5. března 2010.. Tak prosím pošlete svoje výtvory. Myslím ty, kteří jsou přihlášeni do VGS.. Tady se nevypadává.. Tady se zbírají body a je blbé začínat třeba až v půlce.. No nic.. Asi udělám nějaký blend nebo něco a pak půjdu spáát..

Zadání.. Tady..

Velká Grafická Soutěž [1] ~ 1. zadání

28. února 2010 v 17:40 | MiSs.Lejíí* píše...
Ahooj. Moc vám děkuju, že se vás přihlásilo tolik a to za jeden den.. Necelej.. x) Ale to ted už nechme stranou.. Rozhodla jsem se, že už ted udělám první kolo.. Teda zadání.. Takže.. Jsem se rozhodla, že porota budu já a Amígo.. No a nevim co ještě..
Click Celý Článek..
 
 

Reklama